کد مطلب: 118628
بازگشايي دفتر نمايندگي بانک خون بندناف رويان در اقليم کردستان عراق
تاریخ انتشار : 1395/11/24 14:58:49
نمایش : 605

بازگشايي دفتر نمايندگي بانک خون بندناف رويان در اقليم کردستان عراق

 
مديرعامل شرکت فناوري بن ياخته هاي رويان از بازگشايي دفتر نمايندگي بانک خون بندناف رويان در اقليم کردستان کشور عراق خبر داد.


به گزارش روابط عمومي، دکتر مرتضي ضرابي مديرعامل شرکت فناوري بن ياخته هاي رويان گفت: در راستاي ارائه خدمات ذخيره سازي خون بندن ناف به کشورهاي منطقه، جمع آوري نمونه هاي خون بندناف متقاضيان در اقليم کردستان کشور عراق با همکاري آزمايشگاه فارابي اربيل از سرگرفته شد. 
وي افزود: بانک خون بندناف رويان پس از آموزش کارشناسان بومي اقليم کردستان، وظيفه جمع آوري نمونه هاي خون بندناف نوزادان آن منطقه را به آزمايشگاه فارابي اربيل واگذار کرد و نمونه هاي جمع آوري شده پس از انتقال به اروميه، ظرف 24 ساعت به تهران منتقل مي شوند تا پس از پردازش سلولي، ذخيره سازي شوند.
دکتر ضرابي از راه اندازي اتوماسيون بين المللي براي دفاتر نمايندگي بانک خون بندناف رويان در خارج از ايران خبر داد و گفت: دفاتر نمايندگي خارج از کشور مي توانند از طريق اتوماسيون بين المللي که طراحي شده است، اطلاعات آزمايش هاي مادر و قرارداد را به مرکز ارسال کنند.
مديرعامل بانک خون بندناف رويان هزينه عقدقرارداد در اقليم کردستان عراق را 1700 دلار عنوان و ابراز اميدواري کرد با بهره برداري از دفترنمايندگي بانک خون بندناف رويان، کمک هاي به موقع و موثرتري در راستاي تامين سلامت مردم منطقه انجام شود. 
بازگشايي دفتر نمايندگي بانک خون بندناف رويان پس از بازگشت امنيت به استان کردستان عراق صورت گرفته است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مراحل عضویت و منع قرارداد
 
بانک خون بند ناف رویان تهران 
با جهاد دانشگاهی استان

                                                                                     
آمار سایت
آنلاین ها
2
امروز
64
ماه
9482
کل
86332