کد مطلب: 118616
پزشک متخصص زنان و زايمان: تجهيزات و نظم بانک خون بندناف رويان بي نظير است
تاریخ انتشار : 1395/06/06 11:56:20
نمایش : 591
پزشک متخصص زنان و زايمان: تجهيزات و نظم بانک خون بندناف رويان بي نظير است
 
پزشک متخصص زنان و زايمان در بازديد از بانک خون بندناف رويان گفت: تجهيزات و نظم بانک خون بندناف رويان بي نظير است و ضرورت دارد پزشکان و خانواده از اين دستاورد علمي نوين کمال استفاده را ببرند.
به گزارش روابط عمومي، دکتر نگين حدادي پزشک متخصص زنان و زايمان، در بازديد از بانک خون بندناف رويان گفت: با ديدن مراحل انجام کار، استاندار‌ها، وسايل حفاظتي و کنترلي و نظم موجود در بانک خون بندناف رويان، اعتقاد و اعتمادم به اين مرکز بيشتر شد.
وي افزود: به بيماران و خانم‌‌هاي بارداري که براي ويزيت پيش من مي‌آيند حتما توصيه مي‌کنم از اين فرصت استثنايي استفاده کنند و نسبت به ذخيره‌سازي خون بندناف فرزندشان اقدام کنند.
اين پزشک متخصص با بيان اينکه همواره در هر حرفه‌اي شايعاتي در خصوص چگونگي انجام آن وجود دارد و بانک‌‌هاي خون بندناف نيز از اين مقوله مستثني نيستند گفت: اما با ديدن تجهيزات و نظم و کنترلي که در بانک خون بندناف رويان وجود دارد نسبت به اين امر علاقه ويژه‌اي پيدا کردم و حتما به مراجعين خود براي ذخيره‌سازي خون بندناف توصيه خواهم کرد.
دکتر حدادي با تاکيد براينکه، بانک خون بندناف جزء پيشرفت‌ها و دستاورد‌هاي جهاني است افزود: وجود چنين بانکي در ايران، بسيار مهم و کارگشا است.
اين متخصص زنان و زايمان تصريح کرد: ذخيره‌سازي خون بندناف نوزادان يک کار تيمي است و بايد پس از ابراز تمايل خانواده براي ذخيره‌سازي، پزشک و خونگير تعامل کامل را با يکديگر داشته باشند تا حداکثر خون استخراج و سلول‌‌هاي بنيادي بيشتري براي ذخيره‌سازي به دست آيد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مراحل عضویت و منع قرارداد
 
بانک خون بند ناف رویان تهران 
با جهاد دانشگاهی استان

                                                                                     
آمار سایت
آنلاین ها
3
امروز
40
ماه
9458
کل
86308