کد مطلب: 118602
با توجه به وجود متقاضيان فراوان براي نگهداري خون نوزاد از سوي مردم و فقدان چنين مرکزي در استان، جهاد دانشگاهي را بر آن داشت که اين مرکز را راه اندازي نمايد
تاریخ انتشار : 1394/01/26
نمایش : 519
سرپرست جهاددانشگاهي واحد استان چهارمحال و بختياري:با توجه به وجود متقاضيان فراوان براي نگهداري خون بند ناف نوزاد از سوي مردم و فقدان چنين مرکزي در استان و دغدغه براي مراجعه به استان‌هاي مجاور جهاددانشگاهي را بر آن داشت که با همکاري دانشگاه علوم پزشکي و استانداري براي راه‌اندازي اين مرکز اقدام کند.
 
 
سرپرست جهاددانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري از افتتاح رسمي نمايندگي بانک خون بندناف رويان در استان خبرداد.
 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي واحد استان چهارمحال و بختياري، وحيدخليلي 26 فروردين‌ماه در بازديد از بيست و سومين نمايندگي خون بندناف رويان جهاددانشگاهي دراستان، اظهارکرد: دريافت مجوز براي راه‌اندازي اين مرکز جزو مهم‌ترين محصولات پژوهشي جهاددانشگاهي واحد استان بود كه صورت پذيرفت و به دنبال آن افتتاح رسمي اين نمايندگي در ارديبهشت‌ماه امسال با حضور مسئولان کشوري و استاني خبر داد.
 
خليلي با اشاره به ضرورت راه‌اندازي نمايندگي بانک خون بندناف رويان در استان، گفت: با توجه به وجود متقاضيان فراوان براي نگهداري خون نوزاد از سوي مردم و فقدان چنين مرکزي در استان و دغدغه براي مراجعه به استان‌هاي مجاور جهاددانشگاهي را بر آن داشت که با همکاري دانشگاه علوم پزشکي و استانداري براي راه‌اندازي اين مرکز اقدام کند.
 
سرپرست جهاددانشگاهي واحد استان همچنين از انجام نخستين فرآيند خون‌گيري توسط متخصصان اين مرکز در استان خبرداد. 
 
وي اهميت سلول‌هاي بنيادي در خدمتي که ميتواند در حوزه پزشکي و سلامت ارائه دهد را يادآور شد و اظهارکرد: کاهش هزينه‌هاي درمان بيماران صعب‌العلاج از عمده‌ترين دلايل راه‌اندازي نمايندگي بانک خون بندناف رويان در استان بود.
 
خليلي در پايان خاطرنشان کرد: متقاضيان نگهداري خون بندناف نوزاد خود مي‌توانند همه‌ روزه از ساعت 8 صبح تا 16 بعدازظهر با مراجعه حضوري به اين مرکز و پس از مشاوره و تنظيم قرارداد، براي نگهداري خون بندناف نوزاد خود اقدام کنند.
 
متقاضيان مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به دفتر نمايندگي بانک خون بندناف جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري به آدرس شهرکرد، خيابان ورزش غربي، خيابان پرستار، کلينيک هاجر (س) مراجعه يا با شماره‌هاي زير تماس بگيرند:
 
 

      32222246 ـ داخلي 16 ، 17 و 11
      32241514

                  
موبايل: 09010103631  : خانم روستايي

 

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مراحل عضویت و منع قرارداد
 
بانک خون بند ناف رویان تهران 
با جهاد دانشگاهی استان

                                                                                     
آمار سایت
آنلاین ها
4
امروز
41
ماه
9459
کل
86309